EV EŞYASI PAKETLEME

EV EŞYASI PAKETLEME

Taşımadan önce bu iki cümleyi okumalısınız . Eşyası çok değerli  olanlar veya eşyası çok olan birisi  gün öncede eşyasını  paketliye bilir ertesi  gün eşyasın taşıta bilir bu tur hizmetler genlikle  120m2 ve üstu olan daireler ve villa taşıması vb şeylerde olur

Eşyalarınızın taşınma aşamasında zarar vermeden ve çiziklerden korumak için yapılan paketleme evden eve nakliyatın en önemli unsurlarından biridir. Özellikle de mobilyaları çizilmelere ve yüzeye alalcağı darbelerden korumak çok en önemli husustur .

BİR EV NASIL TAŞINIR

İşini İyi Bilen Personel: Konusunda uzman ve büyük titizlikle seçilmiş olan personelimiz ve çalışma alanı aşağıdaki şekildedir. Maragoz: Sertifikalı marangozlarımız tarafından; evinizde bulunan bütün mobilyalarınız ( Tv ünitesi, Dolap, Yatak odası takımı ve dolabı, Koltuk takımları vb..) tek tek en uygun şekilllerde demonte haline getirlip ambalajlanır. Ambalajlanan her parçanın üzerine etiket yapıştırılarak numaralandırılır. Mobilyalarınız taşındığınız evde sizin istediğiniz yerlere aynı titizlikle kurulup teslim edilir.  Şunu çok iyi bilmeliyiz ki taşınma işleminde marangoz en iyisi olmalıdır. Eline her tornavida alan marangozluk yapamaz. Marangoz okadar iyi olmalıdır ki evinizde çıkabilecek her tür mobilyaya karşı hazırlıklı ve yeterli olmalıdır. Bu yüzden marangozlarımızı işe alırken büyük bir titizlikle seçmekteyiz.

Elektirikçi: Evinizde bulunan, beyaz eşya: Buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, fırın; avize ve elektirik aksamlarınızın bulunduğu yerden alınıp, taşındığınız yerde yerlerine monte edilerek sizlere çalışır vaziyette teslim edilme işlemini yapmaktadır. Ambalaj ve Paketleme Personeli: Bütün eşyalarınızın hassasiyet ve ağırlığına göre uygun şartlar altında en iyi şekilde koruyup hijyenik koşullar altında taşınmasını sağlayan uzman kişilerden oluşmaktadır. Ambalaj için gönderilen ekibimiz sadece ambalajlama yapmakta eşyayı taşımamaktadır.  Paketleme yaparken kesinlikle gazete kağıdı kullanmamaktayız kırılacak eşyalarınız için özel tek sefetlik ambalaj kağıtları ve hava baloncuklu naylon kullanmaktayız.

“EV EŞYASI PAKETLEME” üzerine bir yorum

  1. Gerçekten ev eşyası paketleme hizmeti olarak çok başarılısınız en başta güven veriyorsunuz Her şey kusursuz bir şekilde yapılıyor teşekkürler mega nakliyat.

Yorumlar kapalı.