İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT

İSTANBUL Evden Eve Nakliyat için MEGA NAKLİYAT

İstanbul, ülkemizin en önemli iş ve yerleşim merkezlerinden birisidir. İstanbul, modern yapıları, tarihi geçmişi, boğazı ve diğer doğal güzellikleriyle Türkiye‘nin en önemli ili olmuştur.

İstanbul‘un ihtiyacı olan tüm nakliyat ve evden eve taşıma hizmetleri, MEGA NAKLİYAT tarafından kalite güvencesi ile titizlikle sağlanmaktadır.

İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinin sakinleri ücretsiz expertiz hizmetlerimizden hemen yararlanarak evlerini veya ofis malzeme, araç ve gereçlerini rahat ve güvenli bir şekilde taşıyabilirler.

İstanbul Evden Eve Taşımacılık Fiyatları

İstanbul Evden Eve Taşımacılık Fiyatları MEGA NAKLİYAT‘ta son derece uygun ücretler ile hizmetinize sunulmaktadır.

MEGA Nakliyat’a telefonla ulaşıp evden eve nakliyat fiyatları hakkında görüşlerimizi alabilir ve daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları içinde; MEGA NAKLİYAT  İstanbul’da en önde gelen firmalardan birisidir. Uzun senelerin vermiş olduğu evden eve nakliyat tecrübemiz ile evlerinizi huzur ve kalite teminatı ile taşıyabilirsiniz.

Bizleri telefonla arayarak, sıcak bir iletişim ile İstanbul Evden Eve Nakliyat hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mega Nakliyat olarak evden eve taşımacılıkta her zaman olduğu gibi size de en uygun çözümü sunacağız.

İstanbul Evden Eve Sigortalı Nakliyat

Mega Nakliyat olarak;  markamız bizim her şeyimizdir. Yaptığımız her işin adımıza yansıdığını biliriz. İstanbul Evden Eve Nakliyat‘ta güvenilir hizmet için MEGA NAKLİYAT‘ı arayabilirsiniz.

Mega Nakliyat olarak çalışan kadromuz; işinde eğitimli ve  nakliye işinin uzmandır.

Sıcak ve güler yüzlü yaklaşım ile en etkili hizmeti sizlere sunacağımızın garantisini veriyoruz.

Güler Yüzlü Güvenilir
İstanbul Evden Eve Nakliyat 

İstanbul evden eve nakliyat hizmeti arıyor iseniz, güler yüzlü ve Güvenilir MEGA NAKLİYAT‘ın hizmetinden memmun kalacaksınız.

Tam ve parsel eşya taşıma olarak hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz.

Her hafta Ege ve Akdeniz bölgesinde bulunan illere nakliye ve sevkiyatlarımız mevcuttur.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Şekli

İstanbul evden eve nakliyat hizmetimiz, hijyenik, kraft kağıt, havalı köpük, iadesiz mukavva koliler aracılığıyla yapılmaktadır.  

İstanbul evden eve nakliyat servisimizi Avrupa standartlarında güvenilir ve hızlı bir şekilde taşıyoruz. 

Dubleks ve tripleks evlerin nakliye işlemleri ve taşınması için bir gün önceden paketleme yapıyoruz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat,
Hemen Arayın

İstanbul evden eve nakliyat işlemlerinde Mega Nakliyat olarak evinizi Özenle, Güvenle, İçiniz Rahat; bir şekilde taşıyoruz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul bölgesinde oturan ve bu bölgeden taşınmak isteyen ya da İstanbul bölgesine evini veya ofisini taşımak isteyen müşterilerimize, evden eve nakliyat ve taşımacılık işlerinde Avrupa Standartlarında taşımacılık hizmeti vermektedir.

BİR EV NASIL TAŞINIR?

İşini İyi Bilen Personel: Konusunda uzman ve büyük titizlikle seçilmiş olan personelimiz ve çalışma alanı aşağıdaki şekildedir.

Maragoz: Sertifikalı marangozlarımız tarafından; evinizde bulunan bütün mobilyalarınız ( Tv ünitesi, Dolap, Yatak odası takımı ve dolabı, Koltuk takımları vb..) tek tek en uygun şekilllerde demonte haline getirlip ambalajlanır. Ambalajlanan her parçanın üzerine etiket yapıştırılarak numaralandırılır.

Mobilyalarınız taşındığınız evde sizin istediğiniz yerlere aynı titizlikle kurulup teslim edilir.  Şunu çok iyi bilmeliyiz ki taşınma işleminde marangoz en iyisi olmalıdır. Eline her tornavida alan marangozluk yapamaz. Marangoz okadar iyi olmalıdır ki evinizde çıkabilecek her tür mobilyaya karşı hazırlıklı ve yeterli olmalıdır. Bu yüzden marangozlarımızı işe alırken büyük bir titizlikle seçmekteyiz.

ElektirikçiEvinizde bulunan, beyaz eşya: Buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, fırın; avize ve elektirik aksamlarınızın bulunduğu yerden alınıp, taşındığınız yerde yerlerine monte edilerek sizlere çalışır vaziyette teslim edilme işlemini yapmaktadır.

Ambalaj ve Paketleme Personeli: Bütün eşyalarınızın hassasiyet ve ağırlığına göre uygun şartlar altında en iyi şekilde koruyup hijyenik koşullar altında taşınmasını sağlayan uzman kişilerden oluşmaktadır.

Ambalaj için gönderilen ekibimiz sadece ambalajlama yapmakta eşyayı taşımamaktadır.  Paketleme yaparken kesinlikle gazete kağıdı kullanmamaktayız kırılacak eşyalarınız için özel tek sefetlik ambalaj kağıtları ve hava baloncuklu naylon kullanmaktayız.

İstanbul evden eve taşıma ve nakliye ile ilgili daha detaylı bilgi için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

“İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT” üzerine 3 yorum

  1. Bize herşeyi sağlam ve temiz ulaştırdığınız için saolun.

Yorumlar kapalı.